DHL Locker
Čas vyzvednutí zásilky je na Vás

DHL Locker
Čas vyzvednutí zásilky je jen na Vás

Vyzkoušejte pohodlný a flexibilní způsob, jak si vyzvednout své příchozí zásilky. Můžete si přesměrovat doručení své zásilky do speciálního úložného boxu DHL Locker.

Jak si pošlu zásilku do DHL Locker?

O doručení zásilky prostřednictvím DHL Locker můžete požádat v aplikaci ODD (On Demand Delivery), která funguje jako eCommerce nástroj pro zvolení jiného data doručení, přesměrování zásilky na jinou adresu či její pozdržení na pobočce v případě dovolené. Jednou z možností je i vyzvednutí zásilky v DHL Locker.

 

Kompletní informace >>

Kde najdu DHL Locker?

Náš kurýr doveze zásilku do DHL Locker, v ten moment obdržíte SMS zprávu nebo e-mail s automaticky vygenerovaným unikátní kódem, který následně využijete pro otevření dvířek DHL Locker.

 

Zde naleznete umístění DHL Lockerů:

Adresa Atrium Flora, Praha >>

Adresa Explora Business Centre, Praha >>

Adresa Centrum Stromovka, Praha  >>

Adresa Atrium Palác, Pardubice >>

Adresa Max Centrum, Brno  >>

Adresa CPI City Center, Olomouc   >>

Adresa Galerie Slovany, Plzeň  >>

Adresa DOC Mercury, České Budějovice  >>

Adresa Forum, Ústí nad Labem  >>

Kdy a jak si mohu zásilku vyzvednout?

Zásilku si můžete vyzvednout v průběhu otevírací doby. Ta se může lišit podle lokace  DHL Lockerů. Seznam míst naleznete výše.

Pro otevření dvířek použijte automaticky vygenerovaný unikátní kód z SMS zprávy nebo e-mailu, který Vám byl zaslán při uložení zásilky. Zásilka může být uložena v DHL Locker maximálně 7 kalendářních dní, přičemž 3., 5. a 7. den obdržíte SMS zprávu s připomínkou o uložení Vaší zásilky v DHL Locker. Pokud si ji přesto nevyzvednete, bude zásilka osmý den odvezena kurýrem zpět na pobočku a budete vyzváni, abyste kontaktovali zákaznický servis a domluvili si pro Vás vhodný způsob doručení.

 

Pro více informací nás kontaktujte >>