DHL Locker
Čas vyzvednutí zásilky je na Vás.

DHL Locker
Čas vyzvednutí zásilky je jen na Vás

Vyzkoušejte pohodlný a flexibilní způsob, jak si vyzvednout své příchozí zásilky. Nově máte možnost přesměrovat doručení své zásilky do speciálního úložného boxu DHL Locker.

Jak si pošlu zásilku do DHL Locker?

O doručení zásilky prostřednictvím DHL Locker můžete požádat v aplikaci ODD (On Demand Delivery), která funguje jako e-commerce nástroj pro zvolení jiného data doručení, přesměrování zásilky na jinou adresu či její pozdržení na pobočce v případě dovolené. Jednou z možností je i vyzvednutí zásilky v DHL Locker.


Kompletní informace >>

Kde najdu DHL Locker?

První DHL Locker je umístěn uvnitř nákupního centra OC Atrium Flora u eskalátorů vedoucích do podzemního parkoviště. Druhý DHL Locker se nachází na recepci DHL Express v atriu administrativní budovy Explora Business Centre na Nových Butovicích na Praze 5.

Náš kurýr doveze zásilku do DHL Locker, v ten moment obdržíte SMS zprávu s automaticky vygenerovaným unikátní kódem, který následně využijete pro otevření dvířek DHL Locker.

 

Adresa Atrium Flora >>

Adresa Explora Business Centre >>

Kdy a jak si mohu zásilku vyzvednout?

Zásilku v OC Flora si můžete vyzvednout ve všední dny i o víkendu od 7 hodin až do půlnoci. Zásilky přesměrované na Explora Business Centre je možné vyzvednout nonstop, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Pro otevření dvířek použijte automaticky vygenerovaný unikátní kód z SMS zprávy, která Vám byla zaslána při uložení zásilky. Zásilka může být uložena v DHL Locker maximálně 5 dní, přičemž 3. den obdržíte SMS zprávu s připomínkou o uložení Vaší zásilky v DHL Locker. Pokud si ji přesto nevyzvednete, bude zásilka šestý den odvezena kurýrem zpět na pobočku a budete vyzváni, abyste kontaktovali zákaznický servis a domluvili si pro Vás vhodný způsob doručení.

 

Pro více informací nás kontaktujte >>